KARRIER

AKTUÁLIS ÁLLÁSHIRDETÉSEK

A Bagázs Közhasznú Egyesület 2011 óta azon dolgozik, hogy olyan társadalomban éljünk, ahol a romák is elérhetik a céljaikat. Ennek eléréséhez érzékenyítjük a többségi társadalmat, hogy csökkenjenek meglévő előítéleteik, és fejlesztjük a kisebbséghez tartozókat, hogy képesek legyenek tenni a céljaik megvalósításáért. Egy olyan modellprogram kialakításán és terjesztésén dolgozunk, amely mellérendelt viszonyon alapul, és országszerte segítheti a szegregációval küzdő közösségeket.

bal

Egyesületünk dinamikusan fejlődő csapatába új munkatársat keresünk

KOMMUNIKÁCIÓS FELELŐS

pozícióba, budapesti munkavégzési helyre.

Talpraesett, nyitott, a BAGázs munkája iránt elkötelezett szakember jelentkezését várjuk.

Jelentkezési határidő: 2017. november 23.

Főbb feladatok

A Bagázs Operatív Vezetőjének irányítása alatt az egyesület kommunikációs feladatainak előkészítése, ellátása és ellenőrzése, többek között:

  • social media management: az egyesület közösségi felületeinek kezelése, fejlesztése, az ehhez kapcsolódó tervezési és tartalomgyártási feladatok
  • a weboldal szerkesztése, folyamatos frissítése, karbantartása, webanalitika
  • az egyesület sajtómunkájának ellátása: a médiakapcsolatok tudatos tervezése, építése, sajtóanyagok megírása, sajtóesemények megszervezése
  • az egyesületi tagoknak és támogatóinknak szóló online hírlevél szerkesztése
  • fundraising kampányok kommunikációs támogatása
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, kommunikációs ügynökségekkel
  • szoros együttműködés az egyesület szakmai csapatával és a fundraising területtel
  • kommunikációs adminisztráció ellátása
  • a belső kommunikáció folyamatainak fejlesztése, koordinálása
Elvárások
  • bölcsész, kommunikációs és/vagy marketing szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 2 év releváns tapasztalat kommunikációs területen
  • online kommunikációs elemek magabiztos ismerete
  • magas szintű informatikai felhasználói ismeretek
  • jó íráskészség
  • csapatjátékos szemlélet
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felelősségtudat

  • civil szférában szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk
  • dinamikus növekedésben lévő közhasznú egyesület munkájában való részvétel
  • fejlődő, elhivatott, fiatalos csapat
  • részben rugalmas, heti 30-40 órás munkavégzés;

A jelentkezéshez szükséges:

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél

Jelentkezésed a vezetoseg@bagazs.org email címen várjuk!

TÁMOGASD AZ ADOMÁNYODDAL
MUNKÁNKAT!

bal
Ha önkéntesként nincs rá lehetőséged, támogasd a BAGázs munkáját egyszeri vagy rendszeres adományoddal! Válaszd ki a neked leginkább megfelelő támogatási formát, és kerülj fel Te is Támogatóink egyre bővülő listájára!

IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

bal

Ha kíváncsi vagy, hogy mi minden történik nálunk a telepen, iratkozz fel a hírlevelünkre! Negyedéves gyakorisággal küldünk neked egy levelet, amiben írunk eredményeinkről, programjainkról, bemutatjuk, hogy mivel foglalkozunk éppen a BAGázsnál.